Způsob dodání nábytku (doprava)

Osobní odběr

Objednávku je možné vyzvednout na adrese dodavatele podle dostupnosti zboží a dle dohody s dodavatelem. O termínu odběru vás budeme informovat e-mailem. Objednávky lze vyzvedávat v "pracovní době", mimo tuto dobu pouze po dohodě. V tomto případě vám nebudeme účtovat dopravné. Nejdříve bude vystavena zálohová faktura k úhradě předem v plné výši u zboží skladem, následně bude zboží připraveno k odběru, popř. zálohová faktura převodem předem u zboží na objednávku a následný doplatek také převodem na účet na základě konečné faktury.

Doprava přepravní balíkovou firmou PPL, TOP TRANS (ČR)

Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno dle platných ceníků jednotlivých přepravních společností (PPL, TOP TRANS). Cena je stanovena dle objemu zakázky (hmotnost) a vzdálenosti přepravy do místa určení (adresa odběratele). Cena přepravy zahrnuje možnost telefonického kontaktování zákazníka, pro případnou změnu doby či místa doručení. U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se kalkuluje dodatečně po obdržení objednávky. O její výši vás budeme informovat e-mailem. Platba zboží při tomto způsobu dopravy je dle objemu zakázky buď dobírkou (úhrada v hotovosti dopravci při převzetí) nebo převodem předem na účet dodavatele, popř. převodem předem (u zboží na objednávku na základě zálohové faktury) a následný doplatek dobírkou/převodem na účet dodavatele.

Reklamace zásilky je možná do 24 hodin od doručení, za předpokladu, že poškození nebylo zřejmé při předání!

Doprava Českou poštou – Balík do ruky (ČR)

Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno dle platných ceníků České pošty. Cena je stanovena dle hmotnosti objednaného zboží. Cena nezahrnuje žádné další služby, protože je Česká pošta nenabízí. Pokud nebude objednávající zastižen, obdrží do schránky oznámení o doručení zásilky. Zásilku si může vyzvednout na uvedené poště nebo požádat o opětovné doručení. U těchto zásilek není možná jakákoliv komunikace s dopravcem a nemáme žádnou možnost zásilku ovlivňovat či podrobně sledovat. Maximální hmotnost jednoho balíku je pouze 30kg. Proto se dopravou České pošty zasílá pouze drobné zboží.
U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se kalkuluje dodatečně po obdržení objednávky. O její výši vás budeme informovat e-mailem. Platba zboží při tomto způsobu dopravy je dle objemu zakázky buď dobírkou (úhrada v hotovosti dopravci při převzetí) nebo převodem předem na účet dodavatele, popř. převodem předem (u zboží na objednávku na základě zálohové faktury) a následný doplatek dobírkou/převodem na účet dodavatele.

Reklamace zásilky je možná do 24 hodin od doručení, za předpokladu, že poškození zboží nebylo zřejmé při předání!!

POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.

Zásilka je obvykle doručena do druhého dne od odeslání. O odeslání je zákazník informován e-mailem.

Doručení na Slovensko 

Poštovné, pokud není uvedeno jinak, je účtováno dle platných ceníků České pošty, PPL, TOP TRANSU. Vše se řídí stejnými podmínkami jako u přepravy v ČR - viz výše jednotlivé dopravy. Cena za dopravu se kalkuluje dodatečně po obdržení objednávky. O její výši vás budeme informovat e-mailem. Platba za objednávku na Slovensko se realizuje pouze převodem předem na účet dodavatele. Samozřejmě je možný osobní odběr na adrese dodavatele.

Zásilka je obvykle doručena na Slovensko do 2-3 dnů od odeslání. O odeslání je zákazník infomován e-mailem.

 

 

 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Kontakty

Telefon +420 607 170 904
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Italský nábytek, zakázakový nábytek