INTERIÉRY - VÝROBA

     KOMPLEXNÍ VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A ZAHRADY - výroba nábytku na zakázku

Naše společnost   vyrábí a dodává svým zákazníkům komplexní vybavení interiéru dřevěným nábytkem z exotických i tuzemských dřevin, popř. nábytkem z exotických i tuzemských dýh - např. teak, mahagon, palisandr, wenge, dub, buk, atd. Dřevěným nábytkem z kvalitních exotických dřevin můžeme vybavit také Vaši zahradu, terasu, balkon. Díky dřevěnému nábytku se budete cítit příjemně jak doma v interiéru, tak také venku na zahradě. Dřevěný nábytek nádherně propojí interiér se zahradou. 

Kouzlo dřevěného nábytku je nesrovnatelné s umělohmotným nábytkem. V současné době opět vzrůstá poptávka po dřevěném nábytku. Lidé oceňují jeho kvalitu a spojení s přírodou. I v interiéru může mít každý z nás kousek přírody.  Dřevěný nábytek má svoji duši, vyzařuje z něj energie, která Vám dodá sílu

Provádíme realizace interiérů  bytů, rodinných domů, rodinných statků a zemědělských usedlostí, penzionů, hotelů, restaurací, wellnes a relaxačních center... na zakázku. Současně s tím vybavujeme také zahrady, terasy, balkony. Spolupracujeme s mnoha architekty po celé České i Slovenské republice.

V rámci realizace interiérů a zahrad na zakázku zajišťujeme následují činnosti: 

  • služby a poradenství spojené s výběrem nábytku, materiálů a jejich odstínů v místě realizace 
  • zpracování architektonické studie, návrhu nábytku
  • výrobu nábytku na zakázku, přípravu standardního nábytku z naší nabídky
  • vlastní dodání a montáž nábytku

Zákazníkům nabízíme možnost návštěvy v místě již námi realizovaných interiérů a zahrad na různých místech České republiky.

Výrobu nábytku realizujeme ve výrobní provozovně našeho partnera: Bzenec, Dúbrava 1431

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Všechny dotazy Vám velmi rádi zodpovíme. Velmi rádi se s Vámi setkáme. 

Ukázka některých interiérů a zahrady na zakázku - další naleznete ve FOTOGALERII

        

 

 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Kontakty

Telefon +420 607 170 904
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Italský nábytek, zakázakový nábytek